הלוח המנהיג

 1. Danny

  Danny

  מנהל פורום שאלות ובעיות


  • אוהבים את זה

   62

  • הודעות פעילות

   67


 2. OrVegas

  OrVegas

  משתמש רשום


  • אוהבים את זה

   36

  • הודעות פעילות

   320


 3. Avi

  Avi

  משתמש רשום


  • אוהבים את זה

   2

  • הודעות פעילות

   35


 4. orenking

  orenking

  משתמש רשום


  • אוהבים את זה

   1

  • הודעות פעילות

   2Popular Content

Showing most liked content since 24/05/18 in all areas

 1. 4 likes
  איזה מבאס שלא הייתי , בטח נהנתם
 2. 4 likes
  היי , אני פתחתי את האשכול הזה מכוונה שאני רוצה לבקש לעשות את הPOST בשרת לויאפי / ולעשות את זה למי שאין ואי איפיי בקרדיט בנוסף /MSG להוסיף בקרדיטים ולמי שאין VIP שלא יכתוב כי דיי נמאס לי מההתכתבות שהולכת בין 3 חברים שכל אחד בספוט אחר למה אני צריך להיות שותף לשיחות בניהם ותקבלו את הבקשה שלי ברצינות תודה ושבוע טוב .
 3. 4 likes
  פשששששששש כבוד
 4. 3 likes
  בימים האחרונים אני מעלה את השחקנים שלי לפולים ואני נתקל ברמת הדיוק שסידרתם את המפלצות זרקלת בגושים אותם וזהו בלורנסיה כל לורנסיה ריקה מיסביב זה פשוט הזיה נוריה בכלל כמעט ואין בככונה ספרתי קיים כ- 15 מפלצות דויאס זה הזיה קיים סך הכל על כל המפה 33 מפלצות דאננגן - ריק 2מפלצות אני לא מכשיב ומעלה ............. כאילו שרת קשה לא ספוטים חובה לא הכל ברעיון של ספוטים חייב שיהיה מפלוצת מפוזרות אחרת זה מראה על נקודות ריקות חשבתי שהם הלכו מהמקום שלהם אבל לא עברתי שעות אחר שעות וללא מסכנה מבקש לתקן את זה כי זה מחרפן .
 5. 3 likes
  חוקי פתיחת אשכול (פניות לשאלות / בעיות) לצוות הפורום 1. אין לקלל / להעליב / לפגוע באשכולות שלכם או להתייחס בזלזול בשום צורה. לא משנה מה הסיבה לכך, זה אסור! 2. באשכול שלכם יש להתייחס לצוות ההנהלה בצורה מכבדת ולדבר אליהם בצורה נאותה. 3. ניתן להקפיץ את אשכולכם אך ורק לאחר יומיים מהתגובה האחרונה. במידה וענו לכם באשכול יש ברשותכם האפשרות להגיב בו. 4. אסור להספים באשכולות / תגובות . 5. *אין לעשות דאבל פוסט, טריפל פוסט וכל הבולשייט הזה . 6. אין להקפיץ אשכול שהתגובה האחרונה שלו הייתה לפני יומיים. 7. *חובה להשתמש בתיוג המתאים בפתיחת האשכולות שלכם. דוגמא - (בעיה בהתחברות לשרת ) . 8. חל איסור מוחלט לפתח ריבים באשכולות,לא משנה גם אם זה במהלך דיון , חשוב לציין כל עוד צורת ההתבטאות אינה הולמת ואינה סוטה מהנושא,או במידה וזה כבר משתמש פורום/גולש לנושאים אישיים אסורה בהחלט . 9. לפני שתפתחו אשכול , יש לבדוק שאין את אותו האשכול העוסק באותה שאלה/תוכן שאתם מתכוונים לפרסם. 10. אין להגיב באשכול לא חוקי (אשכול שעבר על חוקי הפורום), אלמלא אתה מנהל ומעלה . ** חשוב לציין כי אי ידיעת החוקים אינה פוטרת מעונש. ** משתמש שיעבור על אחד או יותר מהחוקים יזוכה בעונש , בברכה צוות הפורום
 6. 3 likes
  שם: דניאל שם משפחה (לא חובה): רפופורט גיל: 20 ניסיון קודם: לא הייתי באף שרת מלבד פקח מורשה באמיו ישראל . זמן פעילות בשרת ביום: 7-6 שעות ביום למה מגיע דווקא לי לעלות: *אני מאוד מכבד את האמיו הינובייט אני שחקן מאוד ותיק כאן ואני משחק המון שנים באמיו עזבתי הכל למען להשקיע זמן כסף בשביל להנות מהקהילה בנוסף אני חושב שתמיד נהנתי מהיחס שנתנו לי פה בשרת והגיע הזמן שלי לתת לשרת ולתרום לא רק את הכסף ואת הנוכחות שלי בשרת אני חושב שהגיע הזמן להראות לשרת שגם אני רוצה לתת לו ולעזור לו להתקדם ולהצליח ולתת את כל מה שיש לי למען השרת הזה בכל דרך אפשרית *בנוסף לא קשור לכל האשכול אני חושב שמלא אנשים רוצים לקבל ג'יאם מלבד להנות ממנו אבל אני רוצה את הג'יאם הזה כדאי לשפר את החוויה ואת רמת היכולת של השרת , תודה .
 7. 2 likes
 8. 2 likes
 9. 2 likes
 10. 2 likes
 11. 2 likes
 12. 2 likes
 13. 2 likes
 14. 2 likes
  מבקש להוסיף מחירון קרדיטים בנוסף למחירון השרת ולהוסיף מחירון עתיקים +מחירון קרדיטים לעתיקים תודה ,שבוע טוב
 15. 2 likes
 16. 2 likes
 17. 2 likes
  כל הכבוד
 18. 2 likes
  ומחירון עתיקים ~ בתשלום .
 19. 2 likes
  היי הקללות שרואים פה בפוסט זה לא הקקללות רק מהשחקן אלפה השחקן IDOO היה גם שייך אבל הדיון פה כלפי המנהלים לגבי הקללות שהולכות פה כלפי כל השחקנים כמו - יזין יבן זונה וכו' אני בן 20 ואני לא מרשה לעצמי לדבר ככה אוקי ? והשרת הזה אני מכבד אותו ויותר מזה אני יגיד בבית שלכם אתם לא מקללים כי אתם מכבדים אותו נכון ?! אותו הדבר השרת הזה לפחות לדעתי הבית שלי ואני מבקש לכבד אותו מקווה שתתפלו בנושא הזה כמה שיותר מהר ולא רק כלפי התמונה כלפי כל השרת וכל הקלאן והבית הגדול שלנו תודה השחקן : Daniel
 20. 2 likes
  אני משחק באמיו בשביל לקבל את החויה של עצמי כדאי לקבל את הכוח ואת הראש להיות ראשון והכי חזק ואתם ?
 21. 2 likes
 22. 2 likes
 23. 2 likes
 24. 1 like
  אז ככה עשיתי אוונטים אתמול היה זוג נייט וגם זוג חורבן+הכל בשרת בנוגע ל +הכל ולכמה זמן שהשרת פתוח תבין לבד שזה שרת קשה אנחנו לא צריכים להסביר לך אם אתה לא מבין. בנוסף העניין הכסף אפילו לא נכנס לשרת במידה ואין עדיין חנות עמידה. אז לפני שאתה זורק מילים ושטיות תבדוק באמת מה קורה כי חלק מהדברים שרשמתה כבר קיימים וקורים. ופעם הבאה שאתה רושם בצורה מעליבה כאילו אנחנו חייבים משהו ובנוסף הדיבור הזה לא מתאים פעם הבאה שאני רואה אשכול בצורה כזאת אני לא יוותר לך.
 25. 1 like
  היי, חשבתי הרבה זמן אם לעלות בקשה כזו והגעתי למצב שכן כדאי . ! לגבי הVIP כרגע מהחיר שלו הוא 10 קרדיטים ההאפשרות היא לעלות אותו ל 30 קרדיט ובנסוף לתת עוד חמישי אקספי שזה אומר במקום 200X לעשות 250X מעבר לזה לפתוח את איכרוס כי איכרוס זה מפה מאוד מאוד חשובה במיוחד לשחקנים ולפתוח עוד שרת בנוסף שזה שרת הVIP ושם לתת ספוטים קטנים חמודים וזהו . למה שתעשו את זה קודם כל זה יותר נחמד וכיף וככה יהיה בשרת VIP 250 ושחקן רגיל יוכל להנות . בנוסף לזה לבטל את הפוסט /POST ולעשות במחיר לפוסט 2 קרדיט ואו לVIP חינם /MSG לעשות במחיר של 5 קרדיטים אני חושב שזה יהיה הוגן וממש סמלי בשרת הפכתה באוונטים גדולים נגיד שישי איוונט גדול במשך השבוע איוונט קטן לא כל יום זה מוריד לרמה של מסחר גבוהה . בנוסף רכשתי המון סטים בשרת והמחירון סטים שלכם במחירים זה לא אותו מחירון שאתם דורשים שמשלמים מבקש לעדכן אותו . בנוסף מאחל לכם שבת שלום
 26. 1 like
  היי , כחלק מנהלת הפורום מבקש ממכם לכל אשכול שנפתח או כל אשכול שמתקבל שקשור לשאלות /בעיות/ עזרה להעביר אלי (לשאלות ובעיות) תודה ושבת שלום .
 27. 1 like
  אלהן נהנה לשתף אותכם באופנוע שלי . בטיול שבת אם יש לכם גם אופנוע שמח שתשתפו
 28. 1 like
  ערב טוב לכולם - יש בפניי הצעה אשר יכולה לשפר את חווית המסחר בשרת. תראו אני לא יודע אם שמתם אבל לבלסים וסולים אין כ"כ משמעות בשרת (יש אבל זה לא ברמה שלדעתי היא אמורה להיות) כי כל מי שדרג גבוהה בשרת כל מה שמעניין אותו זה רק קרדיטים ולא יהלומים, אני לא חושב שזה צריך להיות ככה, גם מחירון הקרדיטים החדש לא באמת מתייחסים אליו רשום ש0.1=3 קרדיטים אבל במשחק מוכרים ב8 שזה פי 2.5 ממה שרשום במחירון, ואני חושב שבנאדם שבא לשחק בשרת צריך להיות מסוגל להרוויח לעצמו סט ודברים טובים בזכות עצמו ולא בגלל שזכה באיוונטים או בגלל שהביא חברים לשרת, לכן ההצעה שלי היא כזו: מסחר קופסאות קאנדן בבלסים וסולים. שיהיה מחיר כולשהו בשרת לקניית קופסאות קאנדן ביהלומים, נניח קופסאת קאנדן +1 תעלה 5-5, קופסאת קאנדן + 4 תעלה נגיד 15-15 וכך הלאה (המחירים האלה זה סתם כדי שתבינו) וככה המסחר בשרת והשווי של הבלסים והסולים יעלו! אתם תראו אנשים אוספים יהלומים כאילו לאדע מה, ואני חושב שזוהי דרך טובה להכניס סוג של מסחר חדש לשרת, כל מי שבעניין/נגד ההצעת ייעול שירשום סיבה, בכל מקרה תודה על זמנכם ויום טוב לכולם!!
 29. 1 like
  איזה סוגי סדרות אנימה אתה יותר אוהב ?
 30. 1 like
 31. 1 like
  אל תדאג זה בראש כבר
 32. 1 like
  אל תדאג יום יבוא ותקבל אחד משלך תמיד כאן כדאי להמליץ על קניה / בחירה
 33. 1 like
  נייס , רק תיזהר בדרכים הכי חשוב.
 34. 1 like
 35. 1 like
  אשכול מזורז מושקע ועם הרבה ידע ותוספות כלליות אהבתי את עזרה שלך המשך כך .
 36. 1 like
  אז איך אני יהיה אמור לדעת כמה עולה סט היון עתיק ?
 37. 1 like
 38. 1 like
  מבקש להוסיף מחירון לקניה של קרדיטים ומקום לקניית / פייפאל קבוע וכו' . תודה .
 39. 1 like
 40. 1 like
  בקשר לתיקון שלכם במחירון של נשקים לביקי לא צויין נשק כאוס לביקי מבקש לעדכן
 41. 1 like
 42. 1 like
 43. 1 like
 44. 1 like
 45. 1 like
 46. 1 like
 47. 1 like
 48. 1 like
 49. 1 like
 50. 1 like